30 листопада 2019 р.

Чому наша увага — найцінніший ресурс на Землі



Рельєфна модель замку в Мон-Сен-Мішель у Нормандії створена у 17 сторіччі. За допомогою технології Microsoft HoloLens відвідувачі паризького Музею планів та рельєфів можуть оглядати тривимірну модель у новій доповненій реальності, розглядати детальніше окремі елементи, міняти ракурси огляду, дізнаватися назви архітектурних елементів. Фото — www.microsoft.com


72 % українців щодня перебувають онлайн, і цей показник постійно зростає. Але чи означає це, що всі ми маємо цифровий розум? Як поняття digital змінило ринок праці, товарів і послуг, і чи розуміємо ми, як від того змінилося наше мислення? Про все це йшлося на Digital Evolution Forum, де «Освіторія» занотувала найцікавіші тези топ-спікерів.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ ОСВІТОРІЇ



18 листопада 2019 р.

Центр якості освіти презентував сайт для тестування за завданнями PISA

18 листопада в Міністерстві освіти і науки відбулася презентація «Ресурси PISA для сучасного вчителя – відповідального професіонала».

У межах заходу було представлено електронну платформу test-pisa.testportal.gov.ua яка дозволяє учням і студентам проходити тестування за завданнями PISA.

Відповідно, вчителі на цьому порталі можуть побачити приклади компетентнісно орієнтованих завдань, щоби впроваджувати їх на своїх уроках.

Також серед представлених ресурсів PISA – український переклад видання «10 запитань від учителів математики… і як PISA може допомогти відповісти на них».

Далі на платформі ВСЕОСВІТА

12 листопада 2019 р.

Відповіді на запитання про підвищення кваліфікації педагогів

Відповіді на найцікавіші запитання користувачів від головної спеціалістки МОН.

7 листопада на освітній платформі відбувся онлайн-семінар, присвячений підвищенню педагогічній майстерності. Кожен спікер ділився інформацією про те, як ефективно організувати підвищення кваліфікації вчителів.

Важливо! Нові роз’яснення МОН щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Під час прямої трансляції учасники семінару мали змогу задати запитання, але їх було настільки багато, що ми вирішили опублікувати найцікавіші з них окремим блоком. головна спеціалістка директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України, кандидатка філологічних наук, доцентка.

Пані Катерина є науковим керівником експерименту всеукраїнського рівня за темою: «Організація системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти».

Відповідь на запитання користувачів надала Катерина Таранік-Ткачук, головна спеціалістка директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України, кандидатка філологічних наук, доцентка.
ВІДПОВІДІ НА ПЛАТФОРМІ ВСЕОСВІТА

6 листопада 2019 р.

Всесвітній день науки в ім‘я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development)

Традиційний тиждень науки в школі, присвячений Всесвітньому дню науки в ім‘я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development)!
Вже готова цікава програма для наших маленьких дослідників! Кожного Дня на них очікують пізнавальні заходи!
А у п`ятницю, 8 листопада, вже вчетверте відбудеться нагородження наших науковців шкільною Нобелівською премією!
Наука - це круто!

«Початкова освіта як старт успішного майбутнього»

Майстерки від наших вчителів початкових класів  «Початкова освіта як старт успішного майбутнього»:
«Методичні рішення, що реалізуються в процесі впровадження НУШ на уроках математики». З досвіду роботи вчителів Олени Кіях, Тетяни Оробченко, Наталії Шостак.
«Формування в учнів цілісної картини світу під час опанування соціального досвіду на уроках літературного читання та українсьої мови». З досвіду роботи вчителів Людмили Юрченко та Лідії Поповиченко.
«Використання вправ дрслідницького характеру, творчих завдань на межпредметній основі, логічних вправ, завдань компетентнісного характеру в інтегрованому курсі «Я досліджую світ». З досвіду роботи вчителів Тетяни Сидоренко, Анни Двигун, Вікторії Ніколаєнко.




Жовтнева педагогічна рада

Жовтнева педагогічна рада проходить у форматі НУШ-fest з теми «Початкова освіта як старт успішного майбутнього».
Обговорюємо важливі питання:
«Про внутрішню систему оцінювання якості освіти». Директорка школи Вікторія Зеленська.
«Про стратегію освітніх оцінювань в Україні до 2030 року». Заступниця директора з НВР Наталія Цікава.
«Зміни до програм 1-4-х класів НУШ». Заступниця директора з НВР Леся Папій.
«Огляд основних змін у новій редакції «Українського правопису». Керівниця м/о вчителів словесників Наталія Шкурська.
Працюємо!!!




Опановуємо сучасні технології

Як зробити урок цікавим та змістовним, ефективно використовувати вже відомі ресурси, що активно використовуються учительством чи дізнатися про нові сучасні методи та прийоми в освітньому процесі? На ці запитання сьогодні вчителі #РоменськаЗОШ11 мали змогу отримати відповіді на майстерках "Сучасні тренди на уроках" , проведеними колегами.